GRUPY LOKALNE

OKRĘGI

Bemowo - Wola

bemowo-wola@kod-mazowsze.pl

Białołęka - Tarchomin

Mokotów

Ochota

ochota@kod-mazowsze.pl

Praga - Południe

Śródmieście

srodmiescie@kod-mazowsze.pl

Targówek

targowek@kod-mazowsze.pl

Ursus - Piastów

Ursynów

ursynow@kod-mazowsze.pl

Wawer

wawer@kod-mazowsze.pl

Wilanów

kod.wilanow@gmail.com

Garwolin

garwolin@kod-mazowsze.pl

Gostynin

gostynin@kod-mazowsze.pl

Legionowo

legionowo@kod-mazowsze.pl

Miasta - Ogrody

Piaseczno

Płock

www.kod-plock.pl
plock@kod-mazowsze.pl

Pruszków

pruszkow@kod-mazowsze.pl

Radom

Ostrołęka - Kurpie

ostroleka-kurpie@kod-mazowsze.pl

Siedlce

siedlce@kod-mazowsze.pl

Sulejówek

sulejowek@kod-mazowsze.pl

Warka

warka@kod-mazowsze.pl

Wołomin

wolomin@kod-mazowsze.pl

kontakt Komitet Obrony Demokracji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies więcej informacj

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

zamknij