Nieprzerwany Łańcuch Światła

Kategoria/organizator KOD wspiera
Nieprzerwany Łańcuch Światła
Gdzie?
Mazowsze
Kiedy? 25 lipca 2017 21:00

Zapamiętaj w moim kalendarzu

Wyślij do kalendarza Google


Codziennie o zmierzchu zapalamy Łańcuchy Światła!

W całej Polsce, na całym Mazowszu!


Zobacz nagrania ze spotkań kolekcjonowane przez pomysłodawców - Akcja Demokracja.
Może udostępnisz swoje?

Mazowsze

  • Ciechanów
  • Gostynin, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Grodzisk Mazowiecki, Sąd Rejonowy, ul. Bartniaka 21/23, 21:00
  • Kozienice
  • Legionowo
  • Mińsk Mazowiecki, Sąd Rejonowy, Stefana Okrzei 14, 21:00
  • Ostrołęka, Sąd Okręgowy, ul. Gomulickiego 5, 21:00
  • Płock, Sąd Okręgowy, pl. Narutowicza, 21:00
  • Płońsk, Sąd Rejonowy, Sienkiewicza, 21:00
  • Pruszków, Sąd Rejonowy, Józefa Ignacego Kraszewskiego 22, 21:00
  • Pułtusk
  • Radom, Sąd Okręgowy, ul. Piłsudskiego 10, 24.07 21:00
  • Siedlce, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Sierpc
  • Sochaczew, Sąd Rejonowy, 1 Maja 7, 21:00
  • Warszawa, Sąd Najwyższy, pl. Krasińskich 2/4/6, 21:00
  • Wołomin

Miasta z innych województw

  • Aleksandrów Łódzki
  • Augustów, Sąd Rejonowy, 19.00
  • Bełchatów, Sąd Rejonowy, Os. Okrzei 4, 21.00
  • Będzin, Sąd Rejonowy, ul. Sączewskiego 23, 21:00+B43
  • Biała Podlaska, Sąd Rejonowy, ul. Brzeska 20/22, 21.00
  • Białogard, Sąd Rejonowy
  • Białystok, Sąd Okręgowy, ul. M.C. Skłodowskiej 1, 21.00
  • Bielsko-Biała, Sad Rejonowy, Cieszyńska 10, 21,00
  • Biskupiec, 21:00
  • Bochnia, Kościuszki 4, 21:00
  • Bolesławiec, Sąd, 21:00
  • Brzeg, Chrobrego 31, 21:00
  • Brzesko, Sąd, 21:00
  • Brzozów
  • Busko-Zdrój, Sąd Rejonowy, ul. Kościuszki 5 , 21:00
  • Bydgoszcz, pomnik Kazimierza Wielkiego na skwerze przed Sądem, 21:00
  • Bytom, pod Sądem na Piekarskiej, 21:00.
  • Chełm, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Chodzież, 21:00
  • Chojnice, Młyńska 30
  • Chorzów, Sąd Rejonowy, dr Józefa Rostka 2 21:00
  • Choszczno
  • Chrzanów, al. Henryka 23, 21:00
  • Cieszyn, Sąd Rejonowy
  • Cybinka
  • Czarnków, Starostwo Powiatowe, 21:00
  • Częstochowa, Sądy, ul. Dąbrowskiego 23/35 21:00
  • Człuchów, budynek Sądu, ul. Szczecińska 1, 20:00
  • Dąbrowa Górnicza, Sąd Rejonowy, Graniczna 23, 21:00
  • Dąbrowa Tarnowska, Sąd, 21:00
  • Dębica, Sąd Rejonowy, ul. Słoneczna, 21:00
  • Drawsko Pomorskie, ul. Złocieniecka, 21:00
  • Dzierżoniów, Sąd Rejonowy, ul.Świdnicka 51, 21:00
  • Elbląg, Sąd Okręgowy, Plac Konstytucji 1, 20:00
  • Ełk, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Gdańsk, Sąd Okręgowy, Nowe Ogrody, 21:00
  • Gdynia, Sąd Rejonowy, pl. Konstytucji, 21.00
  • Giżycko, Sąd Rejonowy, ul. Warszawska, 21:00
  • Gliwice, Sąd Okręgowy, ul Kościuszki, 21:00
  • Głogów, Sąd
  • Głubczyce, Kochanowskiego 1, 21:00
  • Gniezno, Sąd Rejonowy, Rynek, 20:45/21:00
  • Goleniów, Sąd Rejonowy, Konstytucji 3 Maja, 20:00
  • Gołdap
  • Gorlice, Sąd, 21:00
  • Gorzów Wielkopolski, Sąd Okręgowy, ul Mieszka I, 21.00
  • Gostyń
  • Grodzisk Wielkopolski, Sąd Rejonowy, ul. Żwirki i Wigury 1, 21:00
  • Grudziądz, Sąd Rejonowy, ul . Sikorskiego, 21:00
  • Gryfice, 21:00
  • Hajnówka, Sąd Rejonowy, ul.Warszawska 87, 21:00
  • Hrubieszów
  • Iława, Sąd Rejonowy, Kopernika, 21:00
  • Inowrocław
  • Jarocin, Aleje Niepodległości 15, 22.07 21:00
  • Jasło, Sąd Rejonowy, ul. Armii Krajowej, 21:00
  • Jastrzębie-Zdrój, Sąd Rejonowy, Staszica 3, 21:00
  • Jelenia Góra, Sąd Okręgowy, al. Wojska Polskiego, 21:00
  • Jędrzejów, Sąd Rejonowy, 11 Listopada 74, 21:00
  • Jurata, 20:00
  • Kalisz, Sąd Okręgowy, al. Wolności 13, 21:00
  • Kamień Pomorski, Sąd Rejonowy
  • Kartuzy, Tadeusza Kościuszki 26, 21.00
  • Katowice, Sąd Okręgowy, ul. Francuska 38, 21:00
  • Kędzierzyn-Koźle, Sądowa 6, 21:00
  • Kępno, Rynek, 21:00
  • Kętrzyn, Sąd Rejonowy, ul. Sikorskiego, 21:00
  • Kielce, Sąd Okręgowy, ul. Seminaryjska 12a, 21:00
  • Kluczbork, Katowicka 2, 21:00
  • Kłodzko, Sąd Rejonowy, ul. Gohaterów Getta 15, 21:00
  • Kolbuszowa
  • Koło, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Kołobrzeg, Sąd Rejonowy, g.20.00
  • Konin, Sąd Okręgowy, ul. Energetyka 5, 21:00
  • Końskie, Odrowąża, 21:00
  • Kostrzyn, 21:00
  • Koszalin, Sąd Okręgowy, ul. Waryńskiego, 21:00
  • Kościan
  • Kościerzyn
  • Kórnik, Rynek, 21:00
  • Kraków, Sąd Okregowy, ul. Przy Rondzie 7, 21:00
  • Krasnystaw, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Kraśnik, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Krosno, Sąd Okręgowy, ul. Sienkiewicza, 21:00
  • Krotoszyn, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Kutno, Spokojna, 21:00
  • Kwidzyń, Sąd, pl. Plebiscytowy, 21:00
  • Legnica, 21:00 Sąd Okręgowy, ul. Złotoryjska 19
  • Leszno, Sąd Rejonowy, ul.Dąbrowskiego, 21:00
  • Lębork, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Limanowa, ul. J.Marka 19, 21:00
  • Limanowa
  • Lubaczów, Sąd Rejonowy, ul. Mickiewicza, 20:00
  • Lubań, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Lubartów, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Lublin, pl. Litewski, 21:00
  • Łańcut, Sąd Rejonowy, ul. Grunwaldzka, 21:00
  • Łomża
  • Łowicz, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Łódź, pl. Dąbrowskiego, 21:00
  • Malbork, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Miechów, Kościuszki, 3a, 21:00
  • Miedzyrzecze
  • Mielec, Sąd Rejonowy, ul. Kościuszki, 21:00
  • Mikołów, Sąd Rejonowy, ul. Wyszyńskiego 12/14, 21:00
  • Morąg, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Mrągowo, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Muszyna, Kity 18, 21:00
  • Mysłowice, Sad Rejonowy, ul. Krakowska 2, 21:00
  • Myszków, Kwiatkowskiego, 21:00
  • Myślenice, Sąd Rejonowy, Piłsudskiego 7a, 21:00
  • Myślibórz, zach-pom, Niedziałkowskiego, 21:00
  • Nidzica, Sąd Rejonowy, Kościuszki 15, 21:00
  • Nisko, Sąd Rejonowy, Pl.Wolności, 21:00
  • Nowa Sól, Sąd Rejonowy, Piłsudskiego 24, 21:00
  • Nowy Sącz, Pijarska 3, 21:00
  • Nowy Targ, Sąd Rejonowy, Ludźmierska 29, 21:00
  • Nowy Tomyśl, plac Niepodległości, 21:00
  • Nysa, pl. Kościelny 6, 21:00
  • Oborniki, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Olecko, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Olesno, Sądowa 3, 21:00
  • Oleśno
  • Olkusz, Króla Kazimierza 45, 21:00
  • Olsztyn, Sąd Rejonowy, ul. Dąbrowszczaków 44, 21:00
  • Opatów, Sąd Rejonowy, pl. Obrońców Pokoju 16, 21:00
  • Opoczno
  • Opole, Sąd Okręgowy, pl. Daszyńskiego, 21:00
  • Ostrowiec Świętokrzyski, Sąd Rejonowy, ul. Długa 10, 21:00
  • Ostróda, Sąd Rejonowy, Jana III Sobieskiego, 21:00
  • Ostrów Wielkopolski, Sąd Rejonowy, ul. Sądowa 2, 21:00
  • Oświęcim, Rynek Główny, 21:00
  • Pabianice, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Piła, Sąd Rejonowy, Aleja Powstańców Wielkopolskich 79, 21:00
  • Pińczów, Sąd Rejonowy, ul. 3 Maja 12a, 21:00
  • Police, Korczaka, 20:00
  • Poznań, pl. Wolności, 21:00
  • Prudnik, Kościuszki 5, 21:00
  • Przemyśl, Sąd Rejonowy, ul. Mickiewicza, 20:00
  • Pszczyna
  • Puck, Sąd Rejonowy, ul.Żeromskiego 2, 21:00
  • Puławy, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Racibórz
  • Radomsko, 21:00
  • Radziądz, Dolny Śląsk, centrum, 21.00
  • Radzyń Podlaski, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Ropczyce, Sąd Rejonowy, ul. Słowackiego, 21:00
  • Ruda Śląska
  • Rybnik, Sąd Okręgowy
  • Rzeszów, Sąd Okręgowy (zamek), 21:00
  • Sandomierz, ul. Kościuszki, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Sanok, Sąd Rejonowy, ul. Kościuszki, 21:00
  • Siemianowice
  • Sieradz
  • Siewierz
  • Skarżysko-Kamienna, Sąd Rejonowy, Krasińskiego 11, 21:00
  • Skarżysko-Kamienna
  • Skierniewice, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Sławno, Sąd Rejonowy, ul.Pułku Ułanów 20, 21:00
  • Słupsk, Sąd Rejonowy, ul. Szarych Szeregów, 21:00
  • Sosnowiec, Sąd Rejonowy, 1 Maja 19, 21:00
  • Starachowice, Sąd Okręgowy, ul. Staszica 12, 21:00
  • Stargard Szczeciński, Kościuszki 30, 21:00
  • Starogard Gdański, Sąd Rejonowy, ul. Kościuszki 30, 21:00
  • Staszów, Sąd Rejonowy, Kościuszki 2, 21:00
  • Strzelce Opolskie, Opolska 11, 21:00
  • Strzyżów, Sąd Rejonowy, ul. 3 Maja 14, 21:00
  • Sucha Beskidzka, A. Mickiewicza 11, 21:00
  • Suwałki, Sąd Okręgowy, ul. Waryńskiego 45, 21.00
  • Swarzędz, Rynek 1, 21:00
  • Szamotuły, pl. Sienkiewicza, 21:00
  • Szczecin, Sąd Rejonowy, plac Żołnierza Polskiego 16, 21:00
  • Szczecinek
  • Szczytno,
  • Śrem, Sąd Rejonowym, Franciszkańska, 21:00
  • Świdnica, plac Grunwaldzki, 21:00
  • Świdnik
  • Świnoujście, Sąd Rejonowy, ul. Paderewskiego, 21:00
  • Tarnobrzeg
  • Tarnowskie Góry, Sąd Rejonowy, Opolska 17, 21:00
  • Tarnów, J. Dąbrowskiego 27, 21:00
  • Tczew, Sąd Rejonowy, Kołłątaja 5, 21:00
  • Toruń, Sąd, ul. Piekary, 21:00
  • Trzcianka, Sąd Rejonowy, Jana Pawła II 10, 21:00
  • Trzcianka
  • Tychy, Sąd Rejonowy, ul. Budowlanych, 21:00
  • Ustrzyki Dolne
  • Wadowice, Żwirki i Wigury 9, 21:00
  • Wałbrzych
  • Wałcz, Sąd Rejonowy
  • Wągrowiec, Sąd Rejonowy, Kościuszki 18, 21:00
  • Wejherowo, Sąd Rejonowy, ul. Sobieskiego 302, 21:00
  • Węgorzewo, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Wieliczka, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Wieruszów, Sąd Rejonowy, ul. Jana Pawła II 10, 21:00
  • Wierzyce
  • Włocławek, Sąd Rejonowy, Kilińskiego, 21:00
  • Włoszczowa, Sąd Rejonowy, Partyzantów 14, 21:00
  • Wodzisław Śląski, Sądowa, 21:00
  • Wołów
  • Wrocław, Rynek Główny, 20:00
  • Września, Sąd Rejonowy, Jana Pawła II 10, 21:00
  • Wschowa
  • Zabrze, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Zakopane, pod Sądami, ul Gimnazjalna, 21:00
  • Zalewo, Rynek, 21:00
  • Zamość, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Zawiercie
  • Zgierz
  • Zielona Góra, Sąd Rejonowy, pl. Słowiański, 21:00
  • Zielona Góra
  • Złotoryja
  • Złotów, 21:00
  • Złotów
  • Złoty Stok
  • Żary, Sąd Rejonowy, 21:00
  • Żywiec, Sąd Rejonowy, ul. Kościuszki 39, 21:00

    Dodaj komentarz

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies więcej informacj

    W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

    zamknij